HaberlerGündemİzmir Körfezi'nde 5 gündür süren "Amfibi Hazırlık Eğitimleri" sona erdi

İzmir Körfezi'nde 5 gündür süren "Amfibi Hazırlık Eğitimleri" sona erdi

Millî Savunma Bakanlığı, Deniz, Hava ve Kara Kuvvetleri komutanlıklarına bağlı unsurların iştirak ettiği 14-18 Aralık tarihleri arasında İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen "Amfibi Harekata Hazırlık Eğitimleri" sona erdi.

İzmir Körfezi'nde 5 gündür süren "Amfibi Hazırlık Eğitimleri" sona erdi

MSB'nin sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada gerçekleştirilen eğitimlerle ilgili şu bilgileri paylaştı:

"Amfibi Görev Grup Komutanlığı Harekâta Hazırlık Eğitimleri 14-18 Aralık tarihleri arasında İzmir Körfezi'nde icra edildi. Eğitimlere, Kara Kuvvetleri Komutanlığımızın taarruz ve genel maksat helikopterleri ile Hava Kuvvetleri Komutanlığımızın muharip uçakları da iştirak etti.

Olumsuz hava koşullarına rağmen gece ve gündüz şartlarında Amfibi harekâta yönelik eğitimleri başarıyla tamamlayan kahraman Mehmetçiklerimizi kutluyoruz."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER