HaberlerGündemİzmir'de kuvvetli yağışlar su baskınlarına neden oldu

İzmir'de kuvvetli yağışlar su baskınlarına neden oldu

Dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan aşırı yağış nedeniyle birçok ev ve iş yerini su bastı.

İzmir'de kuvvetli yağışlar su baskınlarına neden oldu

İzmir'de saat 22.30 sıralarında meydana gelen kuvvetli yağış, su baskınlarına neden oldu.

Aşırı yağışla birlikte rögarlar tıkandı, sokaklar göle döndü. Su baskınları nedeniyle bazı iş yerleri ve evler sular altında kaldı.

Küçük Çiğli Mahallesi'nde bir yol, yağış nedeniyle çöktü.

Alt geçitlerde biriken yağmur suları nedeniyle ulaşım güçlükle sağlandı.

Belediye ve itfaiye ekipleri, bazı mahallelerde yaşanan su baskınları nedeniyle ev ve otoparklarda suları tahliye çalışması başlattı.

Meteoroloji yetkilileri, gün boyu etkili olacak yağışların risk oluşturabileceğine işaret ederek, sel ve su baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını istedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER