HaberlerGündemİzmir'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

İzmir'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

​21 Mart Pazar günü yapılacak olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve Seviye Tespit Sınavı dolayısıyla Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacak.

İzmir'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

İzmir Valiliğinden yapılan açıklamada, 21 Mart pazar günü 2021-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2021-TUS 1'inci Dönem) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit (2021-STS Tıp Doktorluğu 1'inci Dönem) sınavlarının yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, gerçekleştirilecek olan sınavlara katılacak adaylardan nüfus cüzdanını veya T.C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyenler için Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü'nün 21 Mart  Pazar günü 07.00 ile 10.00 saatleri arasında açık tutulacağı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER