HaberlerGündemİzmir'de çarşaflı kadının darp edilme anının görüntüleri ortaya çıktı

İzmir'de çarşaflı kadının darp edilme anının görüntüleri ortaya çıktı

İzmir'in Menemen ilçesinde belediye otobüsünde çarşaflı bir kadını “Burası Türkiye Cumhuriyeti, burada bu şekilde giyinemezsin” diyerek yumruklayan şahıs tutuklanmıştı.

İzmir'de çarşaflı kadının darp edilme anının görüntüleri ortaya çıktı

Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı, 7 Şubat'ta, E.Ç'nin (55), belediye otobüsünde, "Burası Türkiye Cumhuriyeti, burada bu şekilde giyinemezsin." diyerek kıyafetinden dolayı K.Ö'yü (47) yaraladığını bildirmişti.

Kadının şikâyeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında E.Ç. gözaltına alınmış, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve alenen aşağılama" suçundan tutuklanmıştı.

İzmir'in Menemen ilçesinde belediye otobüsünde çarşaflı kadının darp edilme anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Otobüsün güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, kırmızı şapkalı bir kişinin, yerinden kalktığı, önce otobüstekilere bir şeyler söylediği ardından da koltukta oturan kadına saldırdığı görülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER