HaberlerGündemİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldı

İzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Foça ilçesi açıklarında lastik bot içerisindeki 9 düzensiz göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

İzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Botu, saat 05.35'te Foça ilçesi açıklarında Yunanistan unsurları tarafından Türkiye Karasularına geri itilen 9 düzensiz göçmeni karaya çıkardı.

Yunanistan dün de toplamında 180 düzensiz göçmeni Türkiye Karasularına geri itmiş, Sahil Güvenlik Botu 6 ayrı operasyonda onları ölümden kurtarmıştı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER