HaberlerGündemİYİ Parti Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

İYİ Parti Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

İYİ Parti Bitlis İl Başkanı Ziya Yoldaş, beraberindeki heyetle birlikte "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle İLKHA Bitlis İrtibat Bürosunu ziyaret etti.

İYİ Parti Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

Heyeti, İLKHA Bitlis Temsilcisi Şükrü Tontaş karşıladı. Ziyarette, dere üstü ıslah projesi başta olmak üzere, yerel ve ulusal basının yaşadığı sorunlara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Basın mensuplarının zor şartlarda görevlerini yapmaya çalıştıklarını belirten Yoldaş, kamu görevini yürüten gazetecilerin hiçbir baskı altında kalmadan görevlerini yapmaları gerektiğini söyledi.

Özellikle yerel basının daha zor şartlarda çalıştıklarına vurgu yapan Yoldaş, çalışan gazetecilerin hayat şartlarının kolaylaştırılması gerektiğinin altını çizdi.

Bitlis'in sorunlarını yakında takip ettiklerini dile getiren Yoldaş, özellikle dere üstü ıslah projesinde yaşanan sıkıntıların, milletvekillerinin aracılığıyla meclis gündemine taşıdıklarını söyledi.

İLKHA Bitlis Temsilcisi Tontaş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bugüne kadar hem yerel hem de ulusal anlamada ilkeli habercilik prensibiyle çalışma yürüttüklerini, halkın doğru haber almasını sağlayarak, mazlumların sesi olduklarını, bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER