HaberlerGündemİTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

İTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı Molla Enver Kılıçarslan, Covid-19 tedavisini gördüğü Bitlis Tatvan Devlet Hastanesinde vefat eden bölgenin kanaat önderlerinden Nakşibendi Şeyhi Nurettin Mutlu için taziye mesajı yayımladı.

İTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

Şeyh Abdurrahman-ı Taği'nin torunlarından Şeyh Mahsum'un oğlu Şeyh Nurettin Mutlu için sosyal medya hesabı Twitter üzerinden taziye mesajını yayımlayan Kılıçarslan, merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Kılıçarslan, "Daha önce defaatle kendisini ziyaret ettiğimiz ilim ve irfan sahibi Norşin Şeyhi Nurettin Mutlu hazretlerinin vefat haberiyle müteessir olduk. Allah'u Teâlâ mekanını âlî kılsın, yerini aratmasın; aile ve dostlarına sabırlar versin!" paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER