HaberlerGündemİTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

İTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı Molla Enver Kılıçarslan, Covid-19 tedavisini gördüğü Bitlis Tatvan Devlet Hastanesinde vefat eden bölgenin kanaat önderlerinden Nakşibendi Şeyhi Nurettin Mutlu için taziye mesajı yayımladı.

İTTİHADUL ULEMA'dan Şeyh Nurettin Mutlu için taziye mesajı

Şeyh Abdurrahman-ı Taği'nin torunlarından Şeyh Mahsum'un oğlu Şeyh Nurettin Mutlu için sosyal medya hesabı Twitter üzerinden taziye mesajını yayımlayan Kılıçarslan, merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Kılıçarslan, "Daha önce defaatle kendisini ziyaret ettiğimiz ilim ve irfan sahibi Norşin Şeyhi Nurettin Mutlu hazretlerinin vefat haberiyle müteessir olduk. Allah'u Teâlâ mekanını âlî kılsın, yerini aratmasın; aile ve dostlarına sabırlar versin!" paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER