HaberlerGündemİtfaiyecilere ilk yardım ve kurtarma eğitimi verildi

İtfaiyecilere ilk yardım ve kurtarma eğitimi verildi

​Adıyaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine, yangın, afet ve kaza anlarında nasıl davranmaları gerektiği hususunda ilkyardım ve kurtarma eğitimi verildi.

İtfaiyecilere ilk yardım ve kurtarma eğitimi verildi

Olaylara anında ve sıfır kayıpla müdahalelerde bulunmak amacıyla itfaiye personeline eğitim veren İtfaiye Müdürlüğü, yangın anında ilkyardım ve kurtarma eğitimi düzenledi.

Alanında uzman kişilerden eğitim alan itfaiyeciler teorik bilginin yanı sıra pratik olarak da uygulamalarda bulundu.

Eğitimlerle ilgili kısa bir bilgi de veren İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri "İtfaiye teşkilatı şehrimizin en önemli birimlerinden birisidir. Bizde bunun farkındayız ve teşkilatımızın her zaman hazır olması adına eğitim faaliyetlerimize devam ediyoruz. Oldukça önem verdiğimiz bu eğitimler sayesinde personelimiz her an göreve hazır bir şekilde bekliyor." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER