HaberlerGündemİstiklal Marşı okuma programı düzenlendi

İstiklal Marşı okuma programı düzenlendi

Türkiye genelinde olduğu gibi Ağrı'nın tüm okullarında da aynı anda İstiklal Marşı okuma etkinliği düzenlendi.

İstiklal Marşı okuma programı düzenlendi

Ağrı'da temsili olarak 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, okul idaresi ve öğretmenler katıldı.

İstiklal Marşı'nın ardından bir açıklama yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, "Sayın Bakanımızın çağrısı ile bugün tüm Türkiye'de olduğu gibi Ağrı merkez ve ilçelerinde bulunan okullarda da aynı anda öğretmenlerimizle, yine velililerimiz evlerinde, öğrencilerimiz EBA TV karşısında İstiklal Marşı'mızı okuduk. Pandemi nedeni ile uzun zamandır öğrencilerimiz ile birlikte İstiklal Marşı'mızı okuyamıyorduk, farkındalık olması için Bakanımızın çağrısı üzerine Ağrı'da bu etkinliğe katıldık. İnşallah en kısa sürede yüz yüze eğitime başlayıp öğrencilerimiz ile birlikte İstiklal Marşı'mızı okuruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Cumhurbaşkanı'na rapor sunduEğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Cumhurbaşkanı'na rapor sunduCovid-19 aşısı sonrasında yaşanan ölümler hakkında soruşturmaCovid-19 aşısı sonrasında yaşanan ölümler hakkında soruşturmaHizbullah Cemaati Kurucu Rehberi Velioğlu şehadetinin 21'inci yılında rahmetle anılıyorHizbullah Cemaati Kurucu Rehberi Velioğlu şehadetinin 21'inci yılında rahmetle anılıyorSıcaklık mevsim normallerinin altında seyrediyorSıcaklık mevsim normallerinin altında seyrediyorSeyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralıSeyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralı
SIRADAKİ HABER