HaberlerGündemİstanbul'da trafik durma noktasına geldi

İstanbul'da trafik durma noktasına geldi

İstanbulluların bayram tatiline çıkmasıyla birlikte kentte öğleden sonra trafik yoğunluğu başladı. Özellikle Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yönünde uzun araç kuyrukları oluştu. Avrupa yakasından Asya'ya geçişte trafik durma noktasına geldi. Trafik, Mahmutbey Köprüsü'ne kadar uzandı.

İstanbul'da trafik durma noktasına geldi
İstanbulluların bayram tatiline çıkmasıyla birlikte kentte öğleden sonra trafik yoğunluğu başladı.

Özellikle Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yönünde uzun araç kuyrukları oluştu. Avrupa yakasından Asya'ya geçişte trafik durma noktasına geldi. Trafik, Mahmutbey Köprüsü'ne kadar uzandı.

Tatil trafiğinin gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edeceği belirtiliyor.

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER