HaberlerGündemİstanbul ve Diyarbakır'da PKK operasyonu: 26 gözaltı kararı

İstanbul ve Diyarbakır'da PKK operasyonu: 26 gözaltı kararı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, İstanbul ve Diyarbakır'da PKK'ye yönelik operasyon düzenlendi.

İstanbul ve Diyarbakır'da PKK operasyonu: 26 gözaltı kararı

İki ilde 28 farklı adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda, haklarında gözaltı kararı verilen 28 şüpheliden 21'i yakalandı.

Gözaltına alınan şüphelilerin örgütün gençlik yapılanmasında yer aldıkları belirtildi. Arama yapılan adreslerde çok sayıda silah ele geçirildiği ifade edildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER