HaberlerGündemİstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğrencileri Kütahya'da

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğrencileri Kütahya'da

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi 4. sınıf öğrencileri, Kütahya ve Tavşanlı ilçesinde incelemelerde bulundu.

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğrencileri Kütahya'da
İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi 4. sınıf öğrencileri, Kütahya ve Tavşanlı ilçesinde incelemelerde bulundu.

Öğretim görevlileri Prof.Dr.Ender Makineci ve Yrd.Doç.Dr. Nesibe Köse ve Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Planlama Şube Müdürü teknik ziyaret kapsamında bazı ziyaretler de gerçekleştirdiler.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'in de katıldığı teknik gezi sonrası bir değerlendirme yapantı. Güler, "Ülkemizin köklü üniversitelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi’nin ufku açık geleceğimizi şekillendirecek olan öğrencilerini ve onların yetişmesinde üstün emekleri olan öğretim görevlilerini ağırlamaktan son derece onur ve mutluluk duymaktayız. Bölgemizin zengin doğa yapısını yerinde incelemek ve tarihe not düşmek için bölgemize teknik gezi düzenleyen Üniversitemize bir kez daha teşekkürlerimi sunarken, bu konuda bizlerden destek isteyecek olan üniversitelerimizi de misafir etmekten mutlu oluruz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarı
SIRADAKİ HABER