HaberlerGündemİstanbul'dan Bitlisli çocuklara uzanan yardım eli

İstanbul'dan Bitlisli çocuklara uzanan yardım eli

Kağıthane Bitlis Gençlik Derneği tarafından düzenlenen "Çocuklar Üşümesin Aileler Üzülmesin Bir Mont Bir Bot" kampanyasıyla 172 çocuğa yardım yapıldı.

İstanbul'dan Bitlisli çocuklara uzanan yardım eli

İstanbul'dan Bitlisli çocuklara yardım eli uzandı. Kampanya kapsamında Bitlis'e gelen dernek yetkilileri, Bitlis ve Tatvan belediye başkanlarını makamında ziyaret etti.

Daha sonra Bitlis merkez ve bağlı köylerle ile Tatvan ilçesinde tespit ettikleri ihtiyaç sahibi çocuklara bot ve mont dağıttılar.

Yardımlara ilişkin açıklamada bulunan Kağıthane Bitlis Gençlik Derneği Başkanı Savaş Adanır, başlattıkları kampanya ile 172 ihtiyaç sahibi çocuğa yardımda bulunduklarını söyledi.

Adanır "Bizler Kağıthane Bitlis Gençlik Derneği olarak 'Çocuklar Üşümesin Aileler Üzülmesin Bir Mont Bir Bot' kampanyasını başlattık. Bu kampanya dahilinde Bitlis'e geldik. Bitlis merkez ve bağlı köyler ile Tatvan ilçemizde tespit ettiğimiz çocuklara mont ve bot verdik. Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bizleri ziyadesiyle memnun etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Yoksul aileye Bağlar Belediyesi sahip çıktıYoksul aileye Bağlar Belediyesi sahip çıktıMeteoroloji'den "kuvvetli sağanak yağış" uyarısıMeteoroloji'den "kuvvetli sağanak yağış" uyarısıUnutulmaya yüz tutmuş bir sanat: KazazlıkUnutulmaya yüz tutmuş bir sanat: KazazlıkDiyarbakırlılar hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılmasından "memnun"Diyarbakırlılar hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılmasından "memnun"Gaziantep Hayvanat Bahçesi kısıtlamasız ilk hafta sonunu hareketli geçirdiGaziantep Hayvanat Bahçesi kısıtlamasız ilk hafta sonunu hareketli geçirdi
SIRADAKİ HABER