HaberlerGündemİstanbul'daki uyuşturucu operasyonunda 7 kişi tutuklandı

İstanbul'daki uyuşturucu operasyonunda 7 kişi tutuklandı

İstanbul'un 11 ilçesinde uyuşturucu madde imali veya ticareti suçlarına yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda 17 şüpheli gözaltına alınırken adreslerde yapılan aramalarda yaklaşık 163 kilogram uyuşturucu madde ele geçirildi.

İstanbul'daki uyuşturucu operasyonunda 7 kişi tutuklandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Üsküdar, Sultangazi, Sancaktepe, Şişli, Esenyurt, Fatih, Kadıköy, Maltepe, Büyükçekmece, Kâğıthane ve Kartal ilçelerinde 8-21 Şubat tarihleri arasında "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti" konusu ile ilgili gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda 17 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Operasyonlarda, 113 kilo 191 gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 47 kilo 826 gram Hint Keneviri Bitkisi, 2 kilo 311 gram Kokain, 6 bin 800 adet Extacy Hap ve 2 adet tabanca ele geçirildi.

Konu ile ilgili yakalanan ve adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıslardan 10'u hakkında adli kontrol hükümleri uygulanırken 7 şahıs adli makamlarca tutuklanarak ceza infaz kurumuna teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER