HaberlerGündemİstanbul'da "Yeditepe Huzur" Uygulaması

İstanbul'da "Yeditepe Huzur" Uygulaması

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Yeditepe Huzur" uygulamasında 112 bin 602 şahsın GBT sorgusu yapıldı.

İstanbul'da "Yeditepe Huzur" Uygulaması

Uygulama kapsamında, çeşitli suçlardan aranan 496 şahısla 319 yoklama kaçağı yakalandı. Denetimlerde 35 ruhsatsız tabanca, çok miktarda uyuşturucu madde ve hap ele geçirildi.

17 bin 861 araç ve 18 bin 163 motosikletin kontrol edildiği uygulamada, 716 araç ve motosiklete işlem yapıldı. Araç sürücülerine 121 bin 480 lira para cezası kesildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER