HaberlerGündemİstanbul'da yaşayan hayırsever doğup büyüdüğü köyün öğrencilerini sevindirdi

İstanbul'da yaşayan hayırsever doğup büyüdüğü köyün öğrencilerini sevindirdi

Ağrı'nın Baloluk (Keşiş) köyünde doğup büyüyen hayırsever İşadamı Şemsettin Korkut, İstanbul'dan gönderdiği 300 çift ayakkabı ile öğrencileri mutlu etti.

İstanbul'da yaşayan hayırsever doğup büyüdüğü köyün öğrencilerini sevindirdi

Ağrı merkeze bağlı Baloluk (Keşiş) köyünde öğrenim gören öğrencilere hayırsever İşadamı Şemsettin Korkut, 300 çift ayakkabı yollayarak gönüllere dokundu.

Tüm ayakkabıları Baloluk İsmet Bulut ilkokul ve ortaokulunda eğitim gören öğrencilere dağıtan köy muhtarı Ahmet Akkılıç, vefa örneği gösterdiği için hayırsever Şemsettin Korkut'a teşekkür ettiklerini belirtti.

Akkılıç, "Şemsettin Korkut kardeşimize yapmış olduğu hayırdan dolayı teşekkür ederiz. Hayırseverimiz bu köyde doğup büyümüş ve bu okulda okumuş. Doğup büyüdüğü bu köyünü unutmayarak vefa gösterdi, öğrencileri sevindirdi. Yaklaşık 300 çift ayakkabı gönderdi, kendi köyümüze dağıtacağız. Fazla olanları ise çevre köylerdeki öğrencilere götürüp teslim edeceğiz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER