HaberlerGündemİstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

Başakşehir, Kâğıthane, Avcılar ve Bahçelievler ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında haklarında gözaltı kararı verilen 10 şüpheli yakalanmıştı.

İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

6-8 Ocak'ta yapılan operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden 9'u tutuklanırken bir şüpheli serbest bırakıldı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada 108 kilo uyuşturucu ile uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 87 bin 300 dolar ile 43 bin 800 lira ele geçirilmişti.

Kentte yılbaşından bu yana düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 132 kilo uyuşturucu madde ile 82 bin uyarıcı hap ele geçirildi. Operasyonlarda 162 kişi yakalandı, adliyeye sevk edilen şüphelilerden 106'sı tutuklandı.

İLGİLİ HABERLER

Pervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER