HaberlerGündemİstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

Başakşehir, Kâğıthane, Avcılar ve Bahçelievler ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında haklarında gözaltı kararı verilen 10 şüpheli yakalanmıştı.

İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı

6-8 Ocak'ta yapılan operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden 9'u tutuklanırken bir şüpheli serbest bırakıldı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada 108 kilo uyuşturucu ile uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 87 bin 300 dolar ile 43 bin 800 lira ele geçirilmişti.

Kentte yılbaşından bu yana düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 132 kilo uyuşturucu madde ile 82 bin uyarıcı hap ele geçirildi. Operasyonlarda 162 kişi yakalandı, adliyeye sevk edilen şüphelilerden 106'sı tutuklandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER