HaberlerGündemİstanbul'da yağan kar maddi hasarlı trafik kazalarına sebep oldu

İstanbul'da yağan kar maddi hasarlı trafik kazalarına sebep oldu

İstanbul'da gece saatlerinde başlayan ani kar yağışı sonrasında tuzlama yapılmayan yollarda maddi hasarlı kazalar yaşandı.

İstanbul'da yağan kar maddi hasarlı trafik kazalarına sebep oldu

İstanbul'da hafta başından itibaren başlayan yağmur, bu gece itibarı ile yerini kar yağışına bıraktı. Sabah saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı sonrasında karla kaplanan ve belediye tarafından tuzlanmayan yollarda kazalar yaşandı.

Anadolu yakasında daha fazla etkili olan yağış yolları beyaza bürüdü. Karlı yolda ilerlemekte zorluk çeken araçlar fren yaptıklarında da kayarak başka araçlara veya kaldırımlara çarparak durabildi.

WhatsApp ihbar hattımıza yaşanan kazalara dair görüntü ulaştıran bazı vatandaşlar, AKOM tarafından yayımlanan basın bültenlerinde çarşamba günü kar yağışının olacağı belirtilmesine rağmen belediye ekiplerinin zamanında müdahale etmemesine tepki gösterdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER