HaberlerGündemİstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Küçükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinde birçok adrese operasyon düzenleyen ekipler, uyuşturucu sattığı belirtilen çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı.

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

İstanbul polisi, teknik ve fiziki takibin ardından, "torbacı" olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarının yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Küçükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinde birçok adrese operasyon düzenleyen ekipler, haklarında gözaltı kararı çıkarılan 52 kişiden 40 şüpheliyi gözaltına aldı.

Yapılan aramalarda evlerin çeşitli yerlerine saklanmış çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER