HaberlerGündemİstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Küçükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinde birçok adrese operasyon düzenleyen ekipler, uyuşturucu sattığı belirtilen çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı.

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 40 gözaltı

İstanbul polisi, teknik ve fiziki takibin ardından, "torbacı" olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarının yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Küçükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinde birçok adrese operasyon düzenleyen ekipler, haklarında gözaltı kararı çıkarılan 52 kişiden 40 şüpheliyi gözaltına aldı.

Yapılan aramalarda evlerin çeşitli yerlerine saklanmış çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER