HaberlerGündemİstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde yapılan uyuşturucu operasyonunda, yurt dışından getirilen uyuşturucu maddeler ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan operasyon kapsamında, 161 kilo 700 gram Hint Keneviri, 123 kilo 420 gram toz hainde esrar maddesi, 45 bin adet Ecstasy hap, 1 adet tabanca, 7 adet fişek ve 3 adet hassas terazi ele geçirildi.

10 günlük çalışma sonrasında yapılan operasyonda, yurt dışından getirilen uyuşturucu maddeler sokak satıcılarına satılmak üzere evde paketlenmiş olarak ele geçirildi. Operasyon kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyon ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, "Uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında ilimiz Gaziosmanpaşa ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda, M.E, M.Ş ve N.S isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan şüphelilerle ilgili tahkikat devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER