HaberlerGündemİstanbul'da "torbacı" operasyonu: 40 şüpheliye gözaltı

İstanbul'da "torbacı" operasyonu: 40 şüpheliye gözaltı

İstanbul il genelinde Narkotik Suçlarla Mücadele kapsamında "torbacı" tabir edilen sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda, toplam 4 kilo 199 gram uyuşturucu madde ile 42 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

İstanbul'da "torbacı" operasyonu: 40 şüpheliye gözaltı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 2 tabanca ve 27 bin TL paranın da ele geçirildiği "torbacı" olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyonlarda 40 şüphelinin yakalandığını bildirdi.

Operasyonlarda ele geçirilen uyuşturucu maddelerin cins ve miktarları şöyle:

287 gram sentetik kannabinoid, 3 kilo 851 gram esrar, 19 gram skunk, 35 gram metamfetamin, 7 gram kokain, 20 adet sentetik ecza, 42 adet uyuşturucu hap, 2 adet tabanca, 60 adet fişek, 27 bin 80 TL para ele geçirilmiştir.

Açıklamanın sonunda, 24 Mart günü İstanbul genelinde gerçekleştirilen operasyonlarda, toplam 4 kilo 199 gram uyuşturucu madde ile 42 adet uyuşturucu hapın ele geçirildiği bilgisine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER