HaberlerGündemİstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

İstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

İstanbul'da, sol fraksiyonlu örgütlerin mahalli alan yapılanmalarında faaliyet yürüttüğü ve korsan gösterilere katıldığı için gözaltına alınan 6 kişiden birinin tutuklandığı, 5 kişinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı belirtildi.

İstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; örgüt propagandasını yapan ve örgütün devamlılığını sağlamak adına faaliyetlerde bulunduğu değerlendirilen 7 şahsın suç ve suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik İstanbul merkezli Diyarbakır ve Kahramanmaraş 'ta 24 Şubat günü gerçekleştirilen operasyonda 6 şüpheli şahsın yakalandı bildirildi.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan E.D, O.V, V.Ç.A, A.A.Ö, M.A.G, K.S.K isimli 6 şüpheli yapılan işlemlerinin ardından 26 Şubat günü çıkarıldığı mahkeme tarafından O.V. tutuklanırken diğer 5 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER