HaberlerGündemİstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

İstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

İstanbul'da, sol fraksiyonlu örgütlerin mahalli alan yapılanmalarında faaliyet yürüttüğü ve korsan gösterilere katıldığı için gözaltına alınan 6 kişiden birinin tutuklandığı, 5 kişinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı belirtildi.

İstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandı

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; örgüt propagandasını yapan ve örgütün devamlılığını sağlamak adına faaliyetlerde bulunduğu değerlendirilen 7 şahsın suç ve suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik İstanbul merkezli Diyarbakır ve Kahramanmaraş 'ta 24 Şubat günü gerçekleştirilen operasyonda 6 şüpheli şahsın yakalandı bildirildi.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan E.D, O.V, V.Ç.A, A.A.Ö, M.A.G, K.S.K isimli 6 şüpheli yapılan işlemlerinin ardından 26 Şubat günü çıkarıldığı mahkeme tarafından O.V. tutuklanırken diğer 5 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER