HaberlerGündemİstanbul'da kar yağışı çocuklar için eğlenceye dönüşürken araçlar ise zor anlar yaşadı

İstanbul'da kar yağışı çocuklar için eğlenceye dönüşürken araçlar ise zor anlar yaşadı

İstanbul'da hafta sonundan bu yana etkili olan yağış kar yağışı çocuklar için kartopu oynama ve kardan adam yapma gibi eğlenceli oyunlara dönüşürken işe giden vatandaşlar ve trafikte seyir halinde olan araçları ise olumsuz etkiledi.

İstanbul'da kar yağışı çocuklar için eğlenceye dönüşürken araçlar ise zor anlar yaşadı

Kentte birkaç gündür görülen kar yağışı Anadolu Yakası'nda Kadıköy, Maltepe, Kartal, Üsküdar, Sancaktepe ve Sultanbeyli'de etkili şekilde devam ediyor.

Avrupa Yakası'nda ise Beşiktaş, Beyoğlu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi ilçeleri olmak üzere birçok bölgede kar yağışı aralıklı sürüyor.

Kar yağışı şehir içi trafikte aksamalara sebep olurken kar lastiği takmayan araçlar ise yol almakta zorluk çekti. Bazı araçlar uzun uğraşlar sonucu yoluna devam edebilirken bazıları da çevredeki vatandaşların yardımıyla yol alabildi.

Şehir merkezinde 30 santimetreye kadar ulaşan kar, şehirde kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Meteoroloji'nin 5 günlük hava durumu tahmin raporuna göre; bugün de İstanbul'da etkili olacak kar yağışı, perşembe günü yerini sağanak yağış ve soğuk hava dalgasının etkisine bırakacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER