HaberlerGündemİstanbul'da bazı yollar trafiğe kapanacak

İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapanacak

İstanbul Valiliği, 2007 yılında öldürülen Gazeteci Hrant Dink’in ölüm yıldönümü nedeniyle alınan tedbirler kapsamında bazı yolların trafiğe kapanacağını duyurdu.

İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapanacak

Bugün saat 09.00 itibariyle kapanacak yollar ve alternatif güzergâhlar şu şekilde açıklandı:

Kapanacak Yollar

Halaskargazi Caddesi Osman Bey Kavşak ile Harbiye Müze Işıklar arası, Tavukçu Feti Sokak, Saksı Sokak (Ergenekon Cadde girişi), Şafak Sokak, Pangaltı 2236 numaralı ışıklar, Özgür Sokak Şişli istikameti, Zafer Sokak Şişli istikameti.

Alternatif güzergâhlar

Taksim'den gelen akım Vali Konağı Caddesi'ne yönlendirilecek.

Şişli’ye gitmek isteyen sürücü ve yayalar Vali Konağı ve Rumeli Caddesi Osmanbey Kavşağı'ndan Şişli istikametine yönlendirilecek.  

Şişli istikametinden gelen akım ise Osmanbey Kavşağı'ndan Ergenekon Caddesi istikametine yönlendirilecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER