HaberlerGündemİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

Doluluk oranları yüzde 20'nin altına düşen barajlardaki su seviyesi geçen hafta yaşanan kar ve yağmur şeklindeki yağışların ardından arttı.

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İSKİ'nin verdiği son bilgilere göre barajların doluluk oranı yüzde 31,89'a ulaştı. Barajların doluluk oranlarındaki artış 14 gün içindeki yüzde 12,73 oldu.

Bir kaç hafta önce kuruma seviyesine gelen Kazandere 35,40'a Papuçdere ise 13,38'e yükseldi. Istırancalar barajında ise doluluk yüzde 54,45'e ulaştı.

Yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek Marmara Bölgesinde barajlardaki su seviyesinin yükselişinin sürmesi bekleniyor.

 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER