HaberlerGündemİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

Doluluk oranları yüzde 20'nin altına düşen barajlardaki su seviyesi geçen hafta yaşanan kar ve yağmur şeklindeki yağışların ardından arttı.

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İSKİ'nin verdiği son bilgilere göre barajların doluluk oranı yüzde 31,89'a ulaştı. Barajların doluluk oranlarındaki artış 14 gün içindeki yüzde 12,73 oldu.

Bir kaç hafta önce kuruma seviyesine gelen Kazandere 35,40'a Papuçdere ise 13,38'e yükseldi. Istırancalar barajında ise doluluk yüzde 54,45'e ulaştı.

Yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek Marmara Bölgesinde barajlardaki su seviyesinin yükselişinin sürmesi bekleniyor.

 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER