HaberlerGündemİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

Son yağışlardan önce İstanbul'da doluluk oranları yüzde 20'nin altına düşen barajlardaki su seviyesi her geçen gün artıyor.

İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor

İSKİ'nin verdiği son bilgilere göre barajların doluluk oranı 28,66'ya ulaştı.

Bir kaç hafta önce kuruma seviyesine gelen Kazandere ve Papuçdere barajlarında doluluk oranları yüzde 15'in üzerine çıkarken, Istırancalar barajında doluluk yüzde 97,47'ye ulaştı.

Kentte bu akşamdan itibaren etkili olacak yağışların ardından barajlardaki su seviyesinin yükselişinin sürmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER