HaberlerGündemİstanbul'da banka soygunu gerçekleştiren şüpheli Ağrı'da yakalandı

İstanbul'da banka soygunu gerçekleştiren şüpheli Ağrı'da yakalandı

İki günce İstanbul'da banka soygunu gerçekleştiren şüpheli çaldığı paranın bir kısmı ile Ağrı'da yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul'da banka soygunu gerçekleştiren şüpheli Ağrı'da yakalandı

Edinilen bilgiye göre, 11 Mart'ta İstanbul'un Eyüp Sultan ilçesindeki banka şubesinde bulunan güvenlik görevlisini etkisiz hale getirerek 90 bin TL parayı gasp eden M.A. isimli şüpheli yanındaki parayla olay yerinden uzaklaştı.

M.A. nın havayolu ile İstanbul'dan Erzurum iline oradan da karayolu ile Ağrı'ya geldiğinin tespit edilmesi üzerine Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Ekiplerin yaptıkları çalışma kapsamında şüphelinin Fırat Mahallesi Atalay Caddesinde bulunan Kapalı Spor salonu içerisinde olduğu tespit edilmesi üzerine bugün 02.00'da gerçekleştirilen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Şüphelinin ikametinde yapılan arama sonucunda gasp ettiği paradan 2 bin Euro ve 3 bin 600 TL'lik miktarı ele geçirildiği ve yakalanan M.A. nın Ağrı Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından soygunu gerçekleştirdiği yer olması nedeni ile İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER