HaberlerGündemİstanbul'da Avcılar açıklarında deprem

İstanbul'da Avcılar açıklarında deprem

İstanbul'da Avcılar açıklarında saat 05:20'de 3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İstanbul'da Avcılar açıklarında deprem

İstanbul Avcılar açıklarında meydana gelen depreme ilişkin olarak AFAD'dan aktarılan bilgiye göre, Marmara Denizi'nde 05.20'de bir deprem gerçekleşti. 2,7 büyüklüğündeki deprem İstanbul'un Avcılar ilçesinin 12,82 km açıklarında meydana geldi. Depremin derinliği 7,04 km olarak belirtildi.

Kandilli Rasathanesi ise İstanbul'da Avcılar açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü 3,0 derinliğini ise 14.7 kilometre olarak duyurdu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER