HaberlerGündemİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef oldu

İstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef oldu

İstanbul Arnavutköy'de bir ahırda meydana gelen yangında 7 hayvan telef olurken yangının çıktığı ahırda maddi hasar meydana geldi.

İstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef oldu

Fatih Mahallesi Trabzon Caddesi Toygar Sokak üzerinde bulunan tek katlı ahırda meydana gelen yangın sonrasında olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

İstanbul İtfaiyesinden yapılan açıklamada; "Saat 13.28'de alınan ihbarlar üzerine olay yerine Arnavutköy ve Hadımköy İtfaiye ekiplerimiz sevk edildi. Kısa süre içerisinde olay yerine ulaşan ekiplerimizin çalışmaları sonucu yangın söndürüldü. Yedi hayvanın telef olduğu olayda, maddi hasar meydana geldi." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER