HaberlerGündemİstanbul'da 464 bin uyuşturucu hap ele geçirildi

İstanbul'da 464 bin uyuşturucu hap ele geçirildi

İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde uyuşturucu madde imal veya ticaretine yönelik gerçekleştirilen operasyonda dara ağırlığı 92 kilo 840 gram gelen 464 bin 200 adet ecstacy hap ele geçirilirken olaya ilişkin gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.

İstanbul'da 464 bin uyuşturucu hap ele geçirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti" konusu ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında basına bilgilendirmede bulundu.

Açıklamada, "3 Şubat tarihinde ilimiz Eyüpsultan ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda 3 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış, yapılan aramalarda; daralı ağırlığı 92 kilo 840 gram gelen 464 bin 200 adet ecstacy hap, 4 gram eroin maddesi, 3 adet hassas terazi, bir adet vakumlama makinesi ele geçirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın sonunda, konu ile ilgili yakalanan ve "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti" suçundan adli makamlara sevk edilen şüphelilerden bir şahıs hakkında adli kontrol hükümleri uygulanırken 2 şahsın tutuklanarak ceza infaz kurumuna teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıMeteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıTürkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatTürkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçti
SIRADAKİ HABER