HaberlerGündemİstanbul'da 30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

İstanbul'da 30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

Arnavutköy ilçesi Taşoluk Mahallesi'ndeki bir adreste düzenlenen operasyonda, 143 varil içerisinde 30 bin litre karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirilirken, depo sahibi gözaltına alındı.

İstanbul'da 30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, "Akaryakıt Kaçakçılığı" konusuyla alakalı Arnavutköy ilçesinde yapılan operasyon hakkında kamuoyuna bilgilendirmede bulundu.

Emniyet açıklamasında, "13 Mart tarihinde ilimiz Arnavutköy ilçesi Taşoluk Mahallesinde bulunan depo görünümlü yerde çok sayıda varilden mazota benzer sıvıların aktığı yönünde bilgi edinilmesi üzerine görevlilerimizce bahse konu adrese geçilmiş, adreste 143 adet varil içerisinde 30 bin litre karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirilmiştir." denildi.

Konu ile ilgili yapılan çalışmaların devamında depo sahibi olduğu tespit edilen A.T., isimli şahsın yakalanarak gözaltına alındığı, tahkikatın ise devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER