HaberlerGündemİstanbul'da 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi

İstanbul'da 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi

​İstanbul Fatih'te sahte parfüm üretilen bir depoya yapılan baskında piyasa değeri 20 milyon lira olan 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirilirken 2 kişi de gözaltına alındı.

İstanbul'da 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, dünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesini üretip sahte bandrol ve stok numarasıyla internetten satıldığı bilgisine ulaştı.

Elde edilen bilgiler ışığında harekete geçen ekipler, Fatih'te bir depoya yaptıkları baskın sonucunda 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirirken olayla ilgili 2 şüpheliyi de gözaltına aldı.

Ele geçirilen 20 bin şişe parfüm, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Balmumcu Kışlası'nda sergilendi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER