HaberlerGündemİstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Başakşehir ve Küçükçekmece'nin bazı mahallelerinde 12 saatlik su kesintisi olacağını duyurdu.

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İSKİ Genel Müdürlüğünün Twitter hesabından, su kesintisi yaşanacak yerler şöyle duyuruldu:

Saygıdeğer Başakşehir ve Küçükçekmece ilçesi sakinlerinin dikkatine! Altınşehir Mahallesi isale hattında zorunlu bağlantı çalışmaları yapılacağından 10 Şubat 2021 Çarşamba günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında; Başakşehir ilçesi Altınşehir, Güvercintepe, Kayabaşı mahallelerinin tamamı ve Şamlar Mahallesi üst kotları; Küçükçekmece İlçesi Yarımburgaz Mahallesi ve Atakent Tema Evleri'nde programlı su kesintisi uygulanacaktır. Sabır ve anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER