HaberlerGündemİstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Başakşehir ve Küçükçekmece'nin bazı mahallelerinde 12 saatlik su kesintisi olacağını duyurdu.

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İSKİ Genel Müdürlüğünün Twitter hesabından, su kesintisi yaşanacak yerler şöyle duyuruldu:

Saygıdeğer Başakşehir ve Küçükçekmece ilçesi sakinlerinin dikkatine! Altınşehir Mahallesi isale hattında zorunlu bağlantı çalışmaları yapılacağından 10 Şubat 2021 Çarşamba günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında; Başakşehir ilçesi Altınşehir, Güvercintepe, Kayabaşı mahallelerinin tamamı ve Şamlar Mahallesi üst kotları; Küçükçekmece İlçesi Yarımburgaz Mahallesi ve Atakent Tema Evleri'nde programlı su kesintisi uygulanacaktır. Sabır ve anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.

İLGİLİ HABERLER

Diyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevdeDiyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevde"Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdü "Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdüAdıyaman'da tefeci operasyonuAdıyaman'da tefeci operasyonuCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolüMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolü
SIRADAKİ HABER