HaberlerGündemİstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlarda kartpostallık görüntüler ortaya çıkarken beyazlara bürünen Ayasofya ve Sultan Ahmet Camileri yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Günlerdir aralıksız olarak devam eden kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlar ve meydanlar güzellikleriyle göz doldurdu.

Beyazlara bürünen İstanbul'da karın tadını çıkarmak isteyen aileler çocuklarıyla birlikte meydanlara ve tarihi alanlara yöneldi. Halk, birlikte kartpostallık görüntüleri seyretmek için Ayasofya-i Kebir-i Şerifi ve Sultan Ahmet Camii çevresine gelen yerli ve yabancı turistler ortaya çıkan güzellikleri bir yandan fotoğraflarken öte yandan anın tadını çıkardılar.

İLGİLİ HABERLER

Diyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevdeDiyanet-Sen Mersin Şubesi: 28 Şubat'ın yasakçı müdürü hâlâ görevde"Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdü "Kontrollü Normalleşme" esnafın yüzünü güldürdüAdıyaman'da tefeci operasyonuAdıyaman'da tefeci operasyonuCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı açıkladıMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolüMardin Artuklu Üniversitesi ile Şırnak Üniversitesi arasında iş birliği protokolü
SIRADAKİ HABER