HaberlerGündemİstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlarda kartpostallık görüntüler ortaya çıkarken beyazlara bürünen Ayasofya ve Sultan Ahmet Camileri yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Günlerdir aralıksız olarak devam eden kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlar ve meydanlar güzellikleriyle göz doldurdu.

Beyazlara bürünen İstanbul'da karın tadını çıkarmak isteyen aileler çocuklarıyla birlikte meydanlara ve tarihi alanlara yöneldi. Halk, birlikte kartpostallık görüntüleri seyretmek için Ayasofya-i Kebir-i Şerifi ve Sultan Ahmet Camii çevresine gelen yerli ve yabancı turistler ortaya çıkan güzellikleri bir yandan fotoğraflarken öte yandan anın tadını çıkardılar.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER