HaberlerGündemİstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlarda kartpostallık görüntüler ortaya çıkarken beyazlara bürünen Ayasofya ve Sultan Ahmet Camileri yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

İstanbul'a yağan kar kartpostallık görüntüler oluşturdu

Günlerdir aralıksız olarak devam eden kar yağışının ardından beyaza bürünen İstanbul'da tarihi mekânlar ve meydanlar güzellikleriyle göz doldurdu.

Beyazlara bürünen İstanbul'da karın tadını çıkarmak isteyen aileler çocuklarıyla birlikte meydanlara ve tarihi alanlara yöneldi. Halk, birlikte kartpostallık görüntüleri seyretmek için Ayasofya-i Kebir-i Şerifi ve Sultan Ahmet Camii çevresine gelen yerli ve yabancı turistler ortaya çıkan güzellikleri bir yandan fotoğraflarken öte yandan anın tadını çıkardılar.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER