HaberlerGündemİSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

İSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, (İSKİ)önümüzdeki günlerde yaşanması beklenen dondurucu soğuk havalarda su sayaçlarının donmasına karşı abonelerini uyardı.

İSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

Meteoroloji Birinci Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan uyarı sonrasında hava sıcaklıkları ciddi oranda düşerken karla karışık yağış da başladı. Önümüzdeki günlerde kar yağışının yoğunlaşmasının beklendiği İstanbul'da hava sıcaklıklarının da daha fazla düşeceği ifade edildi.

Yaşanması beklenen soğuk hava dalgası ile ilgili abonelerini sayaç donmalarına karşı uyaran İSKİ, abonelerine gönderdiği kısa mesajda, "Sayın Abonemiz; önümüzdeki günlerde beklenen dondurucu soğuk hava dalgası sebebiyle su sayaç ve tesisatları donma tehlikesiyle karsı karsıya kalabilir. Donmayı önlemek amacıyla tesisat ve sayacınızın soğuk hava ile temas etmesini önleyecek şekilde tedbir almanız önemle rica olunur." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Elazığ Belediyesi işçi alımı yapacakElazığ Belediyesi işçi alımı yapacakDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konulduAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konulduElazığ’da 15 nokta "Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiElazığ’da 15 nokta "Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiKadının mehrine zekât düşer mi?Kadının mehrine zekât düşer mi?
SIRADAKİ HABER