HaberlerGündemİSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

İSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, (İSKİ)önümüzdeki günlerde yaşanması beklenen dondurucu soğuk havalarda su sayaçlarının donmasına karşı abonelerini uyardı.

İSKİ sayaç donmalarına karşı abonelerini uyardı

Meteoroloji Birinci Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan uyarı sonrasında hava sıcaklıkları ciddi oranda düşerken karla karışık yağış da başladı. Önümüzdeki günlerde kar yağışının yoğunlaşmasının beklendiği İstanbul'da hava sıcaklıklarının da daha fazla düşeceği ifade edildi.

Yaşanması beklenen soğuk hava dalgası ile ilgili abonelerini sayaç donmalarına karşı uyaran İSKİ, abonelerine gönderdiği kısa mesajda, "Sayın Abonemiz; önümüzdeki günlerde beklenen dondurucu soğuk hava dalgası sebebiyle su sayaç ve tesisatları donma tehlikesiyle karsı karsıya kalabilir. Donmayı önlemek amacıyla tesisat ve sayacınızın soğuk hava ile temas etmesini önleyecek şekilde tedbir almanız önemle rica olunur." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER