HaberlerGündemİş yerlerinden eşya çalan şüpheli tutuklandı

İş yerlerinden eşya çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te farklı tarihlerde 3 iş yerinden hırsızlık yapan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

İş yerlerinden eşya çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, farklı tarihlerde Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerindeki 3 iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüphelilerden birinin, düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER