HaberlerGündemİş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesindeki bir iş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, bir iş yerinden 50 bin TL değerinde çeşitli malzemeler çalan 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında işyerinin güvenlik kamarası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 6 tutuklama

Kentte uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 53 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 53 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine konulurken diğer şüpheliler ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER