HaberlerGündemİş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesindeki bir iş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, bir iş yerinden 50 bin TL değerinde çeşitli malzemeler çalan 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında işyerinin güvenlik kamarası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 6 tutuklama

Kentte uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 53 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 53 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine konulurken diğer şüpheliler ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduVan'da bir PKK mensubu teslim olduVan'da bir PKK mensubu teslim olduÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılarPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılar
SIRADAKİ HABER