HaberlerGündemİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

İş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

Batman'ın Kozluk (Hezo) ilçesindeki bir lokantada yangın çıktı. Yangında işyerindeki eşyalar kullanılamaz hale geldi.

İş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

​Edinilen bilgilere göre yangın, sabah saatlerinde işyerindeki buzdolabı fişinden çıktı. Haber alması üzerine işyerine giden esnaf Selim Acet, çıkan yangında iş yerindeki malzemelerin eşyalarla birlikte tamamen yandığını gördü.

Mağdur olduğunu belirten esnaf Selim Acet "Salgından dolayı zaten iş yapamıyorduk. Geçim kaynağımız bu iş yerimizdi. Sabah iş yerimin yandığı haberini vatandaşlardan aldım. İş yerime geldiğimde her şeyin yandığını gördüm. İtfaiye ekipleri de gelip tutanak tuttular. Yangının buzdolabı fişinden kaynaklandığını düşünüyoruz. Bir esnaf olarak mağdurum ve iş yerimin tekrardan faaliyete geçmesi için yetkili mercilerimizden yardım bekliyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER