HaberlerGündemİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

İş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

Batman'ın Kozluk (Hezo) ilçesindeki bir lokantada yangın çıktı. Yangında işyerindeki eşyalar kullanılamaz hale geldi.

İş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor

​Edinilen bilgilere göre yangın, sabah saatlerinde işyerindeki buzdolabı fişinden çıktı. Haber alması üzerine işyerine giden esnaf Selim Acet, çıkan yangında iş yerindeki malzemelerin eşyalarla birlikte tamamen yandığını gördü.

Mağdur olduğunu belirten esnaf Selim Acet "Salgından dolayı zaten iş yapamıyorduk. Geçim kaynağımız bu iş yerimizdi. Sabah iş yerimin yandığı haberini vatandaşlardan aldım. İş yerime geldiğimde her şeyin yandığını gördüm. İtfaiye ekipleri de gelip tutanak tuttular. Yangının buzdolabı fişinden kaynaklandığını düşünüyoruz. Bir esnaf olarak mağdurum ve iş yerimin tekrardan faaliyete geçmesi için yetkili mercilerimizden yardım bekliyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER