HaberlerGündemİpekyolu Belediye Başkan Vekili esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor

İpekyolu Belediye Başkan Vekili esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Van'ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaf buluşmalarını sürdürüyor.

İpekyolu Belediye Başkan Vekili esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Sorunları tespit etme, talep ve önerileri dinlemek için esnaflarla sürekli buluşan Aslan, bu kez de Cumhuriyet Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

Esnaf ile yakından ilgilenerek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Aslan, hem bol kazançlar diledi hem de sokakla ilgili istek ve önerileri dinledi. 

Salgın sebebiyle yaşanan ekonomik krizin kendilerini çok etkilediğini ve kiralarını dahi ödeyemediklerini söyleyen esnaf, sokakların yenilenmesini, aydınlatma çalışmalarının yapılmasını, cadde ve sokaklara çöp konteynerleri ile geri dönüşüm kutularının yerleştirilmesini istedi. Esnaf ayrıca park sorununun da giderilmesi talebinde bulundu.

Esnaf ve sanatkârların her zaman yanında olduklarını vurgulayan Belediye Başkan Vekili Başkan Vekili Sinan Aslan da şu ifadeleri kullandı:

"Bu doğrultuda esnaflarımızla sürekli bir araya geliyoruz. Herkese eşit mesafedeyiz. Millete hizmet için elimizden ne geliyorsa onu yapıyoruz. Coronavirus (Covid-19) vaka sayısında 30 büyükşehir arasında en iyi durumda olan şehir biziz.  İleriki dönemde kısıtlamalar kademeli olarak gevşetilecek. Bu caddemizi de prestij caddeler gibi yenileyeceğiz. Esnaflarımızın sokaklarıyla ilgili talepleri var. Bizde bunları değerlendireceğiz. Uygulanabilir talepleri karşılayacağız."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER