HaberlerGündemİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan aile ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan aile ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçede çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri sırasında Başkan Vekili Aslan’a belediye başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti.

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan aile ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

İlçe genelinde aile, esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Vekili Aslan, belediyenin yaptığı çalışmaları da yerinde incelemeye ve denetlemeye devam ediyor.

Aslan, ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Serhat Mahallesi Menekşe Sokak’taki yeni yol açma ve alt yapı çalışmalarını inceleyerek, birim çalışanlarından bilgi aldı.

Daha sonra Selimbey Mahallesi’ndeki aileleri ziyaret eden Aslan, ailelerin sorun, istek ve taleplerini dinledi, çocuklarla da yakından ilgilendi. 

Aslan, son olarak Maraş Caddesi üzerinde bulunan Kent Park içinde inşa edilen Eğitim Köşkü’nde incelemelerde bulundu. Başkan Vekili Aslan, Park ve Bahçeler ile Plan ve Proje Müdürlüğü çalışanlarından bilgi alarak, çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

Belediye tarafından yapılan çalışmalarla İpekyolu’na değer kattıklarını kaydeden Aslan, “İlçemize, Van’ımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz birçok yerde yeni yol açtı. Memleketimizin en büyük sorunlarından biri trafik sorunu. Bu sorunu bir nebze olsun çözmek için yeni yollar, sokaklar açıyoruz.? Arkadaşlarımız yoğun şekilde çalışıyor, çalışma sezonunun bitmesine az bir zaman kaldı. Bu kalan süreyi de en verimli şekilde değerlendirmek istiyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Evini yangında kaybeden aileye yeni evlerinin anahtarı teslim edildiEvini yangında kaybeden aileye yeni evlerinin anahtarı teslim edildiBakan Pekcan'dan kadın kooperatiflerine hibe desteği açıklamasıBakan Pekcan'dan kadın kooperatiflerine hibe desteği açıklamasıAtıklar geri dönüşümle ekonomiye kazandırılıyorAtıklar geri dönüşümle ekonomiye kazandırılıyorElazığ'da 5 bin 500 aileye konutları teslim edildiElazığ'da 5 bin 500 aileye konutları teslim edildiŞanlıurfa'da kısıtlamaları ihlal eden 122 kişiye cezai işlem uygulandıŞanlıurfa'da kısıtlamaları ihlal eden 122 kişiye cezai işlem uygulandı
SIRADAKİ HABER