HaberlerGündemİnternet üzerinden dolandırıcılık yapan şüpheli yakalandı

İnternet üzerinden dolandırıcılık yapan şüpheli yakalandı

Gaziantep’te ikinci el alım satım yapan internet siteleri üzerinden sahte EFT yaparak ürün satın alan ve 4 dolandırıcılık olayından aranması bulunan şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

İnternet üzerinden dolandırıcılık yapan şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte meydana gelen dolandırıcılık suçlarının aydınlatılmasına yönelik çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında ikinci el alım satım yapan internet siteleri üzerinden 3 kişiye sahte Elektronik Fon Transferi (EFT) yaparak satın aldığı ürünleri ticari taksi vasıtasıyla aldıran ve 4 dolandırıcılık olayından aranması bulunan M.F.E’nin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtildi.

Şüphelinin evinde yapılan aramada, bir adet dolandırıcılık yoluyla elde edilen televizyon, 5 adet bıçak, bir adet tüfek, bir adet tabanca, 2 adet muşta ve bir adet teloskobik jop ele geçirildiği bildirildi.

Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER