HaberlerGündemInstagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram, hikayelerinizi daha sonra yayınlamak üzere taslak olarak kaydetmek için yeni bir özellik getiriyor.

Instagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram kullanıcıları tarafından çokça talep edilen hikaye taslaklarının hizmete girmesiyle kullanıcılara daha fazla esneklik sunulacak. Ayrıca bu hizmet markalarını en uygun zamanda vermek isteyen markalar için de büyük fayda sağlayacak.

Instagram da söz konusu özelliği, Twitter hesabından "Yeni bir şey geliyor. Yakında, hikaye taslaklarıyla başladığınız şeyi bitirebileceksiniz." diyerek duyurdu.

Instagram'ın bu duyurusundan sonra, uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi , Hikayeler taslakları sürecinin nasıl görüneceğine dair bazı ipuçları paylaştı.

Paluzzi'nin açıklamalarına göre, uygulamada bir hikaye çekip yayınlamadan kapattığınızda taslak seçeneği karşınıza çıkacak. Oluşturulan uyarı penceresinde hikayeyi silme, taslaklara kaydetme yada işlemi iptal edebileceksiniz.

Instagram, hizmetin tam olarak ne zaman kullanılacağı hakkında bir bilgi vermedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER