HaberlerGündemInstagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram, hikayelerinizi daha sonra yayınlamak üzere taslak olarak kaydetmek için yeni bir özellik getiriyor.

Instagram, hikaye taslakları üzerinde çalışıyor

Instagram kullanıcıları tarafından çokça talep edilen hikaye taslaklarının hizmete girmesiyle kullanıcılara daha fazla esneklik sunulacak. Ayrıca bu hizmet markalarını en uygun zamanda vermek isteyen markalar için de büyük fayda sağlayacak.

Instagram da söz konusu özelliği, Twitter hesabından "Yeni bir şey geliyor. Yakında, hikaye taslaklarıyla başladığınız şeyi bitirebileceksiniz." diyerek duyurdu.

Instagram'ın bu duyurusundan sonra, uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi , Hikayeler taslakları sürecinin nasıl görüneceğine dair bazı ipuçları paylaştı.

Paluzzi'nin açıklamalarına göre, uygulamada bir hikaye çekip yayınlamadan kapattığınızda taslak seçeneği karşınıza çıkacak. Oluşturulan uyarı penceresinde hikayeyi silme, taslaklara kaydetme yada işlemi iptal edebileceksiniz.

Instagram, hizmetin tam olarak ne zaman kullanılacağı hakkında bir bilgi vermedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER