HaberlerGündemİngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının artması nedeniyle Cumhurbaşkanının talimatıyla bazı ülkelerden Türkiye'ye uçuşların geçici olarak durdurma kararı alındığını belirtti.

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Bakan Koca, Covid-19 mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığına dikkat çekti.

Paylaşımında Koca, "Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın koordinasyonu ile tedbiren; İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştır." açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER