HaberlerGündemİngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının artması nedeniyle Cumhurbaşkanının talimatıyla bazı ülkelerden Türkiye'ye uçuşların geçici olarak durdurma kararı alındığını belirtti.

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Bakan Koca, Covid-19 mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığına dikkat çekti.

Paylaşımında Koca, "Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın koordinasyonu ile tedbiren; İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştır." açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER