HaberlerGündemİngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının artması nedeniyle Cumhurbaşkanının talimatıyla bazı ülkelerden Türkiye'ye uçuşların geçici olarak durdurma kararı alındığını belirtti.

İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlar durduruldu

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Bakan Koca, Covid-19 mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığına dikkat çekti.

Paylaşımında Koca, "Coronavirus'ün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın koordinasyonu ile tedbiren; İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştır." açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER