HaberlerGündemİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin etti

İletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin etti

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Afşin Hatipoğlu'na yapılan saldırılara tepki gösterdi.

İletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin etti

Altun, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na saldıranların en kısa sürede adalet önüne çıkarılacağını söyledi.

Altun, “Orhan Uğuroğlu, Selçuk Özdağ ve Afşin Hatipoğlu’na yapılan saldırıları telin ediyorum. Failler en kısa sürede adalet önüne çıkarılacaktır. Devletimiz, demokrasi ve fikir özgürlüğünün teminatıdır.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltıUyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltıNusaybin İpekyolu’nda trafik kazası: 1 yaralıNusaybin İpekyolu’nda trafik kazası: 1 yaralıMardin Valisi Demirtaş’tan “normalleşme” denetimiMardin Valisi Demirtaş’tan “normalleşme” denetimiEsnafın Covid-19 kurallarına uyması Gaziantep Valisi Gül’ü memnun ettiEsnafın Covid-19 kurallarına uyması Gaziantep Valisi Gül’ü memnun ettiProf. Dr. Cahit Polat “kontrollü normalleşme” dönemine geçişte vatandaşları uyardıProf. Dr. Cahit Polat “kontrollü normalleşme” dönemine geçişte vatandaşları uyardı
SIRADAKİ HABER