HaberlerGündemİletişim Başkanı Altun: "Medyanın önemli bir bölümü 5'inci kol faaliyeti yürütüyor"

İletişim Başkanı Altun: "Medyanın önemli bir bölümü 5'inci kol faaliyeti yürütüyor"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun "Bu medya kuşatmasını kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için hepimize büyük sorumluluk düşüyor." dedi.

İletişim Başkanı Altun: "Medyanın önemli bir bölümü 5'inci kol faaliyeti yürütüyor"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter'dan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gençlere yönelik "üniversite tercihlerinde iletişim fakültelerini dikkate almaları" çağrısına ilişkin açıklama yaptı.

Altun, şunları kaydetti:

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız.

Bu medya kuşatmasını da kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için sürdürdüğümüz iletişim seferberliğinde hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Ülkemizin her bir ferdinin bu mücadeleye omuz vereceğine yürekten inanıyorum.

İletişim Başkanlığı olarak ülkemizin haklı davasını dünyaya anlatma mücadelemizde İletişim Fakülteleri de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. İletişim Fakültesi hocalarımızı, öğrencilerimizi ve tüm gençlerimizi Türkiye’nin iletişimini birlikte yapmaya davet ediyorum.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER