HaberlerGündemİletişim Başkanı Altun'dan CHP'ye "kanun teklifi" tepkisi

İletişim Başkanı Altun'dan CHP'ye "kanun teklifi" tepkisi

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun Devlet Memurları Kanunu ile ilgili Meclis'e kanun teklifi vermesine tepki gösterdi.

İletişim Başkanı Altun'dan CHP'ye "kanun teklifi" tepkisi

Bekaroğlu'nun ilgili kanundaki "Devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti lehine konuşamazlar" maddesi kapsamında meclise kanun teklifi vermesini değerlendiren İletişim Başkanı Altun "Yasakçı zihniyet iş başında." dedi.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yasakçı zihniyet iş başında. CHP, bizim konuşmamızı engellemek için kanun teklifi vermiş. Yasalar çerçevesinde görevimizi yaptığımızı onlar da çok iyi biliyorlar, engellemek istiyorlar. Boşa kürek çekiyorlar. Cumhurbaşkanımızın emrinde bütün dünyaya hakkı, hakikati haykıracağız." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER