HaberlerGündemİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajı

İletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına düzenlenen operasyonun görüntülerini paylaşarak, " Batı, HDP/PKK yalanlarını yaymayı bırakmalı ve gerçeği söylemeli." çağrısında bulundu.

İletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajı

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden İngilizce paylaşımda bulunan Altun, HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına düzenlenen operasyonun görüntülerine yer verdi.

Paylaşımında Altun, PKK'nin saldırılarına ilişkin "Bu alçakça saldırıları kınamayı reddeden HDP yetkilileri, intihar bombacıları da dahil olmak üzere teröristleri yüceltiyor ve PKK'lılar gibi hareket ediyor." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyorAdıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyorİzmir'de yaşanan başörtüsü düşmanlığına TESSEP'ten kınamaİzmir'de yaşanan başörtüsü düşmanlığına TESSEP'ten kınamaMeteoroloji'den Bitlis Van ve Muş için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den Bitlis Van ve Muş için kar yağışı uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Samsun'daki darp olayına ilişkin açıklamaİletişim Başkanı Altun'dan Samsun'daki darp olayına ilişkin açıklamaMSB: SİHA'dan en uzum menzilli atış yapıldıMSB: SİHA'dan en uzum menzilli atış yapıldı
SIRADAKİ HABER