HaberlerGündemİhtiyaç sahipleri 'Kardeş Aile Pikniği'nde gönüllerince eğlendi

İhtiyaç sahipleri 'Kardeş Aile Pikniği'nde gönüllerince eğlendi

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şubesi, geleneksel olarak düzenledikleri Kardeş Aile Pikniği'nde gönüllüler ile ihtiyaç sahipleri bir araya geldi.

İhtiyaç sahipleri 'Kardeş Aile Pikniği'nde gönüllerince eğlendi
Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şubesi, geleneksel olarak düzenledikleri Kardeş Aile Pikniği'nde gönüllüler ile ihtiyaç sahipleri bir araya geldi.

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şubesi, geleneksel olarak düzenledikleri Kardeş Aile Pikniği'nin altıncısını Doğupark’ta gerçekleştirdi. Piknikte, dernek yönetimi ve gönüllü üyeler, yıl içinde yardımda bulunulan yaklaşık 200 kişi ile bir araya geldi.

Çocukların palyaçolar eşliğinde eğlendiği pikniğe katılan dernek yönetim kurulu üyeleri ve yardım eden gönüllüleri ihtiyaç sahibi ailelerle kaynaştı.

Misafir ailelere, dernek ekibi tarafından ekmek arası köfte, ayran, meyve ikram edildi. Çocuklara ise balon ve top dağıtıldı. Çeşitli eğlenceli etkinliklerin yapıldığı piknikte, dernek yönetim kurulu üyeleri, gönüllüler ve ihtiyaç sahibi aileler hep birlikte halay çekip horon tepti. Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Kimse Yok mu Derneği Samsun Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baş, geleneksel hale getirdiğimiz ‘Kardeş Aile Pikniği’ ile ihtiyaç sahibi ailelere ve çocukların güzel bir gün yaşamalarını istedik. Organizasyonun asıl amacı sosyal incelemesini yapmış olduğumuz aileleri ve onlara yardım eli uzatan aileleri bir araya getirmek, kaynaşmasını sağlamak bunda da başarılı olduk. Pikniğimize katılan, ailelere gönüllülere ve destekte bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. " dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER