HaberlerGündemIHO-EBRAR yüzlerce aileye gıda yardımı ulaştırmaya başladı

IHO-EBRAR yüzlerce aileye gıda yardımı ulaştırmaya başladı

​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, ihtiyaç sahibi aileleri Beraat Kandili'nde de yalnız bırakmayarak yüzlerce aileye dağıtılmak üzere gıda yardım kolisi hazırladı.

IHO-EBRAR yüzlerce aileye gıda yardımı ulaştırmaya başladı

Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalar yürüten Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, Beraat Kandili münasebetiyle yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye temel gıda maddelerinden oluşan gıda kolilerini ulaştırmaya devam ediyor.

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren IHO-EBRAR Türkiye Temsilcisi Menduh Emek, dünyanın neresinde olursa olsun, rengi, dili, ırkı hiç fark etmeden ihtiyaç sahibi herkese yardım etmeye devam edeceklerini söyledi.

IHO-EBRAR yüzlerce aileye gıda yardımı ulaştırmaya başladı

İçinde bulunduğumuz mübarek üç aylarda yardım çalışmalarına devam ettiklerini belirten Emek "Berat Kandili arifesinde yetim ve mağdur ailelerin gıda kolilerini hazırlamış durumdayız. Gerek Berat Kandili ve gerekse Ramazan Ayı için yüzlerce gıda kolisini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracağız inşallah." diye konuştu.

Hayırseverlerin emanet ettiği gıda kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için seferber olduklarını ifade eden Emek "Bu mübarek gün ve gecelerde yetim ve mağdurların duasını almak için hayırseverlerimizin bize emanet ettiği gıda kolilerini yerlerine ulaştırmak için seferber olmuş durumdayız. Bu vesileyle tüm Müslümanların Berat Kandili'ni kutlar, Ramazan ayının hayır ve bereketinden nasiplenmeyi Allah'tan niyaz ederiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER