HaberlerGündemİHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

​Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van’da muhtaç durumda olan ailelere kışlık yakacak yardımında bulundu.

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

IHO EBRAR, Van temsilciliği aracılığı ile daha önce belirlenen muhtaç ailelere kışlık yakacak kömür desteğinde bulundu.

Aileler, kendilerine yaptıkları yardımlardan dolayı İHO EBRAR ailesine teşekkür etti.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili bilgi veren İHO EBRAR Van yetkililerinden Yunus Tay, “Uluslararası yardım kuruluşu olan İHO EBRAR’ın göndermiş oldukları kışlık yakacak yardımlarını daha önce belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık. Yardımları ailelerimize ulaştırdığımızda yaşadıkları sevince bizler de ortak olduk. Hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla daha fazla ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Desteklerini bizlerden esirgemeyen ailelerimizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER