HaberlerGündemİHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

​Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van’da muhtaç durumda olan ailelere kışlık yakacak yardımında bulundu.

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

IHO EBRAR, Van temsilciliği aracılığı ile daha önce belirlenen muhtaç ailelere kışlık yakacak kömür desteğinde bulundu.

Aileler, kendilerine yaptıkları yardımlardan dolayı İHO EBRAR ailesine teşekkür etti.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili bilgi veren İHO EBRAR Van yetkililerinden Yunus Tay, “Uluslararası yardım kuruluşu olan İHO EBRAR’ın göndermiş oldukları kışlık yakacak yardımlarını daha önce belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık. Yardımları ailelerimize ulaştırdığımızda yaşadıkları sevince bizler de ortak olduk. Hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla daha fazla ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Desteklerini bizlerden esirgemeyen ailelerimizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER