HaberlerGündemİHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

​Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van’da muhtaç durumda olan ailelere kışlık yakacak yardımında bulundu.

İHO EBRAR Van’da kışlık yakacak yardımında bulundu

IHO EBRAR, Van temsilciliği aracılığı ile daha önce belirlenen muhtaç ailelere kışlık yakacak kömür desteğinde bulundu.

Aileler, kendilerine yaptıkları yardımlardan dolayı İHO EBRAR ailesine teşekkür etti.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili bilgi veren İHO EBRAR Van yetkililerinden Yunus Tay, “Uluslararası yardım kuruluşu olan İHO EBRAR’ın göndermiş oldukları kışlık yakacak yardımlarını daha önce belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık. Yardımları ailelerimize ulaştırdığımızda yaşadıkları sevince bizler de ortak olduk. Hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla daha fazla ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Desteklerini bizlerden esirgemeyen ailelerimizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Yoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremTürkiye'ye resmi temsilci atamayan sosyal medya platformlarına reklam yasağı başladıTürkiye'ye resmi temsilci atamayan sosyal medya platformlarına reklam yasağı başladıBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor
SIRADAKİ HABER